Neviem ešte presne, či toto robím primárne pre seba, alebo pre vás. Mám veľmi rád hudbu a všetko okolo nej. Rád študujem históriu a rád objavujem nové veci, skrátka som zvedavý a mám rád informácie.

Potom sa ale dostanem do bodu, kedy zistujem, že toho je dosť, čo som videl, počul a zažil. Všetko by som si chcel zapamätať a zároveň by som to všetko chcel aj posunúť daľej. Preto som na svojej FB stránke a IG začal dávať von takzvané  Monthly Diggs – čo vlastne vzniklo z mojho rovnomenného spotify playlistu.  TOP10 pesničiek, ktoré ma za uplynulý mesiac zaujali.

Ale okrem hudby sú to aj dokumenty, tanečné videá, mixtape-y a hlavne moje obľúbené živé sety a koncerty. Za jeden deň dokážem dať aj 5 koncertov, 2 dokumenty, nejaký ten dj set alebo mixtape a pár podcastov.

Menü som si tým pádom vymyslel, ako ďaľšiu sériu článkov, kde budem s vami zdielať tieto informácie. Ako každé poriadne menučko, aj to moje sa bude skladať z troch chodov:

 

Predjedlo:

September ‘18 – Bj Piggo Monthly Diggs

Stačí kliknúť na odkaz a hneď dostaneš porciu 10tich pesničiek do tvojho playlistu. Ak ti nestačí, okamžite začni sledovať  môj SPOTIFY playlist

Hlavné jedlo:

Bristký televízny kanál Channel 4 začal vytvárať nový projekt zvaný I Was There When House Took Over the World, ktorý mapuje históriu House-u.

príloha

Dezert:

Nakoniec by som vás zasýtil sladkou bodkou v podobe krásneho setu unikátneho dja s osobitým vkusom. Mr Scruff a jeho Boiler Room setu.

 

 

Ak by mal niekto viac otázok, postrehov alebo doplnkov, tu ma nájdeš:

Zdroje: YouTube, Spotify, Instagram
Foto: Pujol, Mexico City