Končí sa ďalší rok. A to ponúka príjemnú možnosť bilancovať, čo všetko sa za tých 365 dní udialo. Dovolím si tvrdiť, že pre projekt TANEČNÁ SCÉNA to bol doposiaľ najlepší rok. Prečítaj si, ako vyzeral rok 2019 v číslach 🙂

V prvom rade treba spomenúť ľudí, ktorí stoja za projektom TANEČNÁ SCÉNA. Aktuálne je nás 8. Zakladateľom je Miloš, ktorý v roku 2012 pretavil svoju mylšienku do reality. Najskôr vznikol Facebook profil a následne Instagram a Web. Ostatní škriatkovia, ktorí sa časom pridali, sú Otec Mirec, Skaja, Krishpin, Chilli, Modžo, Maťka Lieskovská a Maikl Knight.

TANEČNÁ SCÉNA / TÍM


ZOBRAZENIE WEBU = 16 798
ČLÁNKY NA WEBE = 43
AUTORI ČLÁNKOV = 13

Na webe ste najviac klikali na náš KALENDÁR UDALOSTÍ, ktorý sme spustili prednedávnom a veľmi sa tešíme, že sa Vám páči a využívate ho. Z článkov ste najviac klikali na “AKO VNÍMAJÚ NETANEČNÍCI TANEC” , ktorý vytvoril náš kamoš VIKTOR KUZL. Touto cestou mu posielame božtek na noštek ??


POSTY NA INSTAGRAME = 120
LIKES NA INSTAGRAME = cca 30 800
NOVÝ FOLLOWERS NA INSTAGRAME = cca 1500

Instagram patrí aktuálne k najobľúbenejším sociálnym sietiam na svete. Aj my to cítime podobne a tešíme sa z bohatých interakcií, ktoré na tejto sieti s Vami máme. Páči sa Vám, čo pridávame a nám sa páči že sa Vám to páči ?.

Tento rok ovládli náš IG účet tieto 3 videá:

https://www.instagram.com/p/B0bqP1wjj_0/
https://www.instagram.com/p/Bs2v8JqFOho/
https://www.instagram.com/p/BwzHPdzhGu2/


PROFILY TANEČNÍKA = 34
POSTY NA FB = 354
NAJVIAC LIKE-OV NA FB POSTE = 361

Na našom Facebook-u sa Vás snažíme zásobovať zaujímavým obsahom z domova aj zo sveta. Okrem zdieľania vytvárame aj exkluzívny obsah. Medzi ten určite patrí novinka CROSSWORDS – videorozhovory so zaujímavými tanečníkmi. Nesmieme zabudnúť ani na PROFIL TANEČNÍKA, ktorý je u Vás veľmi obľúbený. Tento rok boli najpopulárnejšie profily MAROW a KUFA.

ZA CELÝ TÍM TANEČNEJ SCÉNY VÁM CHCEM 1 349 328 KRÁT POĎAKOVAŤ. ROBÍME TO Z LÁSKY A PRE VÁS. TO, ŽE SA VÁM NAŠA PRÁCA PÁČI, JE TO NAJLEPŠIE PALIVO DO ROKU 2020. MAJTE KRÁSNY ROK AJ ŽIVOT AJ CELÚ EXISTENCIU ?


Miroslav Janík (Otec Mirec) – Instagram

Podnety, dotazy a komentáre prijímame na tejto mailovej adrese:

info@tanecnascena.sk