Náš tím pre teba v spolupráci s RedBull.sk pripravil našlapanú BLOCK PARTY, ktorú prinesieme do troch slovenských miest ÚPLNE ZADARMO. Prečítaj si viac infošiek, skontroluj dátumy a miesta a hlavne to nezmeškaj!

.

PREČO?

Väčšina tanečných podujatí sa koná v Bratislave. Preto sme sa rozhodli priniesť tanec do iných veľkých miest, podporiť mimobratislavské tanečné komunity a pri dobrej hudbe si poriadne zatancovať. Celé podujatie bude ozvučené novým Saurusom od Redbullu, na ktorom sa predstavia rôzni DJ’s. Rozložíme linoleum a budeme tancovať do šťavnatej muziky.

RedBull Saurus

KEDY A KDE?

? KOŠICE 17.8. / KASÁRNE/KULTURPARK (námestie)

? ŽILINA 18.8. /  Mestské divadlo Žilina (vnútroblokové parkovisko)

? TRNAVA 19.8. / Bernolákov Sad (nepotvrdené)

>> VŽDY OD 17:00 DO 21:00 <<

Otec Mirec

ČO VŠETKO ŤA ČAKÁ?

Celé podujatie pozostáva z dvoch častí – 1hod Workshop a 3hod Jam. O tú najlepšiu hudbu pre tvoje ušká sa postarajú DJ’S Maikl Knight, Miloš, Artist3 ale podporia nás aj lokálni hráči – v Košiciach Čučko a v Trnave Marow a Spunkey. V každom meste ťa čaká aj malé prekvapenie! Lokálni tanečníci si pre teba pripravia tanečné shows, ktorými nasýtia tvoje očká. Navyše súčasťou každej BLOCK PARTY bude tanečný workshop v štýle HOUSE DANCE, ktorý odučí náš nohatý špílmacher a verbálny atentátnik Otec Mirec. To všetko ÚPLNE ZADARMO.

VIAC INFO TU: www.facebook.com/events/1570849833302448/


Redakcia Tanečnej scény – Instagram

Podnety, dotazy a komentáre prijímame na tejto mailovej adrese:

info@tanecnascena.sk

.